بززگساز الت مگنارکس
قرص بزرگ کننده الت

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی خرید قرص مگنارکس پلاس

صنعت دارویی دنیا روز به روز در حال پیشرفت است درباره داروهای توانبخشی جنسی نظر شما را به قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس و استاندارهای نهفته در این قرص گیاهی جنسی جلب میکنیم .

این افزایش دهنده سایز الت مگنارکس پلاس نام دارد بسیار محبوب و مشهور و به جرات میتوان گفت پراستفاده ترین داروی جنسی در بین مردان سرتاسر دنیا و البته در سالهای اخیر رتبه یک درمان کمبودهای جنسی مردانه را بخود اختصاص داده است .

شیوه ای جدید در علم دکتری که بهترین نسخه علمی در سایز دهی به اندام تناسلی مردانه میباشد دارای گواهی سیب سبز سلامت و اتحادیه غذا و داروی اروپا این گیاه دارویی مفتخر به کسب مجوز رسمی از اف دی ای امریکا نیز گردیه است راهی اصولی و بی عارضه که در طول یک ماه و اندی طول و حجم الت را بهبود بخشیده و کنترل انزال و زمان انزال را استاندارد سازی مینماید

قرص بزرگ کننده الت دائمی
قرص مگنارکس پلاس اصل

قرص افزایش دهنده اندازه الت تناسلی آقایان مگنارگس پلاس اصل

مگنارگس از سال های آغازین دهه 2000 میلادی وارد چرخه فروش داروهای جنسی در داروخانه های دنیا گردید نسخه ابتدایی آن با نام مگنارکس و همینک با نسخه مگنارکس پلاس ارایه میگردد .

اکثر مصرف کنندگان این  دارو از داوطلبان برای افزایش سایز الت خود هستند موضوعی بسیار حائز اهمیت در زندگی زناشویی که در سال های گذشته در کشور ما نیز طرفداران بیشماری را بخود اختصاص داده است .

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس توسط تیم پزشکی بسیار قدرتمند در کشور ایالت متحده آمریکا تولید میگردد .مگنارکس بهترین برند برای بزرگ کردن الت است که دارنده مهر تاییدیه از اتحادیه غذا و داروی اروپا و همچنین اف دی ای آمریکاست .

نتیجه گیری از این دارو بین حدود 6 تا 8 هفته بطور کامل گزارش گردیده است با ذکر این مهم که از همان روز های نخست مصرف میتوان تاثیرات شگرف این محصول را مشاهده نمود .

قرص مگنارگس پلاس چه هدفهایی را دنبال میکند؟

بطور کلی این گیاه دارویی سه هدف را در اولویت قرار داده است :

1.کمک به افزایش رشد الت آقایان در طول و عرض الت

2.بهبود وضعیت توانبخشی آقایان جهت داشتن اندام جنسی شاد و با کیفیت

3.درمان کامل زود انزالی در آقایان و تنظیم خون رسانی به بافت الت تناسلی

سازندگان قرص مگنارگس معتقدند همواره در کنار یک ورزش سالم یک مکمل گیاهی قوی جهت تقویت اندام های بدن لازم است بدین وسیله داروخانه هادی طب نیز به شما عزیزان توصیه میکند همیشه از ورزش جهت کمک و تسریع در درمان بیماری فعلی خود چه جنسی چه غیره استفاده فرمایید.

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی

 

فروش بزرگ کننده الت مگنارکس
قرص افزایش اندازه الت مگنارکس

خرید قرص گیاهی مگنارکس پلاس از داروخانه

شرکت داروخانه ای هادی طب یک نمایندگی فعال در زمینه فروش قرص مگنارکس پلاس آمریکایی در ایران میباشد بنابراین اعلام میداریم نقش هیچ واسطه ای در ارایه این دارو به مشتریان گرانقدر وجود ندارد همانظور که مستحضر هستید هنگام خرید داروها به هیچ عنوان نباید به قیمت دارو نگاه کنید بلکه موضوع سلامت شماست پس متوجه بودن از نسخه اصل دارو اولویت اول و اخر شما عزیزان باید باشد .

مگنارکس پلاس چگونه باعث افزایش اندازه الت در مردان میشود ؟

آلت تناسلی شما از شوفاژهای سه سیلندر تشکیل شده است. دو قهرمان Corpora Cavernosum ، و Corpus spongiosum ، که در طول نعوظ پر از خون خواهند شد. این انبساط و قابلیت نگه داشتن خون در این سه سیلندر است که کیفیت نعوظ شما را تعیین می کند.

هرچه بیشتر بتوانید نگه دارید ، نعوظ ها بزرگتر می شوند. هر چه طولانی تر بتوانید خون را در دل خود نگه دارید ، قدرت پایداری بیشتری خواهید داشت.

با گذشت زمان و هنگامی که مگنا-RX را مصرف می کنید ، قادر خواهید بود این لامپها را دراز کنید ، بنابراین میزان خون آنها را بهبود می بخشد. این فرایندی است که مشابه زمانی است که ماهیچه های خود را آموزش می دهید. هرچه ماهیچه های خود را بیشتر تمرین کنید ، پمپ خون بهتر می شود.

به طور طولانی مدت ، این پیشرفت و بهبود جریان خون نیز به معنای آن است که شما انزال های خود را بهبود بخشیده و ارگاسم بهتری خواهید گرفت. این امر به دلیل وجود سیستم عصبی بهتر توسعه یافته ممکن است که هنگام پمپ کردن خون بیشتری اتفاق بیفتد.

خرید قرص مگنارکس
گیاه دارویی مگنارکس

راههای تشخیص اصل بودن قرص مگنارکس پلاس آمریکایی:

متاسفانه کشورهای اسیایی همانند کالاهای دیجیتالی در این زمینه نیز بیکار ننشته اند و سعی در قالب کردن محصول خود بعنوان نسخه درجه میباشند مانند هندوستان و پاکستان .

اولا خیالتان از بابت خرید این قرص گیاهی از این داروخانه راحت باشد چون ما اولین نمایندگی فعال در زمینه فروش مگنارکس هستیم اما جهت ارامش خیال شما هم میهنان عزیزمان توجه تان را به موارد زیر جهت اطمینان از اورجینال بودن دارو جلب میکنیم :

توجه خيلي مهم به دليل انواع تفلبـي در نظر داشته باشيد بر روي تمام مکنا ار ايکس ها يک ليبل فارسي وجود دارد که بر روي آن نوشته شده رديابي هوشمند و همين طور بر روي ليبل فارسي يک کد رمز 8 رقمي نوشته شده که فقط مختص به داروي شما ميباشد

امید است كه بعد از مطالعه اقدام به خرید نموده و جدا از خرید محصولات بدون هولوگرام اجتناب كنید

روشهای تشخیص اصل بودن داروی بزرگ کننده الت مگنارکس:

روش 1: درب قوطی نوع اصلی با شیرینگ شفاف پوشیده و پلمپ شده و بر روی آن نوشته زیر حك (نوشته) شده است

SEALED FOR YOUR PROTECTION

روش 2: در داخل قوطی همراه 60 عدد قرص یك عدد رطوبت گیر سیلیكاژل قرار دارد

روش 3: بر روی قوطی مگنا آر ایكس اصلی شماره سریال ساخت و باركد محصول و همچنین تاریخ تولید و انقضاء قرار دارد

همچنین باركد محصول ما را می توانید در سایت زیر پیگیری نمایید تا از اصل بودن محصول ما مطمئن باشید.

http://www.gepir.org

روش 4: مگنا آر ایكس نوع اصلی دارای هولوگرام در قسمت كنار باركد می باشد

روش 5: مگنا آر ایكس نوع اصلی به شكل كپسول نمی باشد بلكه به صورت قرص هایی است كه از لحاظ شكل مثل كپسول می باشند كه در شكل قسمت بالا نیز معلوم است. علت این امر به این دلیل است كه تولید محصولات تقلبی به شكل كپسول آسان است و بنابر این محصول اصلی به شكل قرص می باشد

قیمت و نحوه مصرف قرص بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مگنارکس

با توجه به تخفیفاتی جالبی که همواره در مناسب ها و همچنین هنگام خرید بیش از یک قلم دارو ما همیشه برای مشتریان خود داشته ایم و همچنین درک شرایط مالی شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت دقیق محصول لطفا بعد از سفارش محصول از لینک های ارایه شده قیمت نهایی را از متخصصان امر فروش داروخانه هادی طب جویا شوید .

نحوه مصرف قرص مگنارکس پلاس چگونه است؟

زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه كامل از این محصول دو تا چهار ماه بوده كه سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشكی و بهداشت عمومی فرد تعیین كننده طول دوره درمان وی میباشد.

+MAGNA RX  فقط برای مردان بالای ١٨ سال بوده و لذا مصرف آن توسط افراد زیر ١٨ سال و بانوان ممنوع می باشد
از مصرف نامرتب و قطع مصرف قبل از پایان دوره تعیین شده خودداری نمایید

قرص های مگنارکس را با توجه به جدول زیر مصرف نمایید و هر قرص را با یك لیوان آب میل نمایید

 

 بالای 40 سال  28 تا 40 سال  18 تا 28 سال  وزن بدن فرد
 روزانه 4 عدد  روزانه 3 عدد  روزانه 2 عدد  تا 75 كیلوگرم
 روزانه 4 عدد  روزانه 3 عدد  روزانه 2 عدد  75 تا 100 كیلوگرم
 روزانه 4 عدد  روزانه 4 عدد  روزانه 4 عدد  بالای 100 كیلوگرم

 

ویژگی های برتر قرص مگنارکس پلاس +ترکیبات ساخت دارو

به طور طبیعی آلت تناسلی خود را تقویت کنید
نعوظ های سخت تر و طولانی تر داشته باشید
اعتماد به نفس و اعتماد به نفس جنسی خود را تقویت کنید
عاشق خود را مانند گذشته راضی نگه دارید
هیچ پمپ و تزریق وجود ندارد
بدون نسخه ارایه میگردد
کاملا طبیعی و گیاهی میباشد
توسط بهترین پزشکان دنیا تایید شده است

تاییدیه اف دی ای امریکا و اتحادیه غذا و داروی اروپا را نیز داراست

قرص بزرگ کننده آلات تناسلی مگنارکس از چه موادی تشکیل شده است ؟

سه ماده اصلی مگنا عبارتند از پیگوم، ماکا و علف های هرز بز شاخی از یک درخت آفریقایی در مناطق کوهستانی آفریقا و ماداگاسکار به دست می آید.

ماکا از آند در پرو می آید و توسط مردم محلی، از جمله اینکاها، برای ۲۰۰۰ سال استفاده شده است. علف های هرز بز شاخی نیز در چین، ژاپن و هیمالیا وجود دارد و طبق گفته های متخصصان طب گیاهی دارای ویژگی های تقویت غرائز جنسی نیز می باشد.

ترکیبات شاخص قرص مگنارکس:

 • Pygeum Bark. …
 • Maca Root. …
 • Horny Goat Weed. …
 • Oat Straw (Grassy Stalks) …
 • Oyster Meat. …
 • Catuaba Bark. …
 • Asian Ginseng. …
 • L-Arginine.

شاخصه های بارز دیگر قرص بزرگ کننده الت تناسلی دائمی مردانه:

*به طور کلی بهبود وضعیت جنسی
*احساس جوانی و شادابی
*افزایش میل جنسی
*افزایش درخواست تجدید نظر جنسی
*تقویت قابل توجهی از درجه لذت جنسی
*تقویت و تحریک غدد جنسی
*افزایش عرضه خون از جنس MAGNA RX Plus حاوی مواد افزایش دهنده رگهای خونی آلت تناسلی است)
*نرمال کردن یک زمینه سالم هورمون های جنسی
*درمان استرس و شرایط افزایش تحریک پذیری عصبی (adaptogens) با مواد مغذی برای ترمیم سیستم عصبی

*تقویت نیروی جنسی و گرایش جنسی، تقویت سیستم قلبی عروقی و بهبود گردش خون

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 3.3]

41 دیدگاه

 • قادر

  سلام بنده راه راهنمای کنید برای بزرگ شدن الت تناسبی نیاز دارم سنم 53 سال است این قرص ها با تضمن است لطفا بنده را راهنمای کنید خیلی دارو گرفتم ولی جواب نداد

  • haditeb

   با سلام و درود بر شما
   محصول مورد نظر خود را ثبت سفارش فرمایید تا با شما تماس گرفته و اطلاعات کافی را در اختیار شما دوست عزیز قرار دهیم .با سپاس از انتخاب شما

  • تقی پور

   سلام. تو سایت gepirکه گفتید چجوری باید اصل بودن دارو رو بفهمیم؟ این که کلا همه متن سایتو انگلیسی نوشته

   • haditeb

    با سلام جناب آقای تقی پور عزیر
    وبسایت مذکور سازمانی میباشد که کلیه داروهایی که دارای مجوز رسمی از fda امریکا میباشند کاملا قابل پیگیری میباشند داروی مگنارکس یک دارو ساخت امریکاست شما میتوانید با ثبت نام در سایت gepir براحتی از اصل بودن داروی خریداری شده اطمینان کسب نمایید .با سپاس از سولات و نظرات شما

  • haditeb

   با سلام کلیه بسته ها در همان روز ارسال میگردند احتمالا مشکل بدلیل ترافیک سفارشات در ادارات پست ، تیپاکس میباشد لطفا شکیبا باشید .با سپاس از انتخاب شما

   • مجتبی تاجیک

    سلام وقتتون بخیر بنده ۱۲ ام ازتون خرید کردم هنوز ب دستم نرسیده پس کی میرسه میشه راهنمایی کنین لطفا؟

    • haditeb

     سلام دوست عزیز همانطور که مستحضر هستید چن روز تعطیلی داشتیم در چند روز اخیر کلیه سفارشات روز 12 خرداد ماه رو واحد فروش داروخانه صبح 13 ام تحویل مراکز تیپاکس و اداره پست داده اند بستگی به نزدیکی شهر محل سکونت شما تا چند روز آینده نهایتا داروی مورد نظر بدست شما خواهد رسید ..پیشاپیش از حسن شکیبایی شما سپاسگذاریم

  • haditeb

   با سلام عرض ادب
   همواره رویکرد داروخانه هادی طب ارسال سریع داروها به مشتریان میباشد متاسفانه این روزا شاهد ترافیک سنگینی در ادارات پست و تیپاکس هستیم که از عهده ما خارج میباشد لطفا شکیبا بوده و در صورت نیاز اطلاعات ثبت سفارشتون رو برای ما ارسال فرمایید تا پیگیری گردد.
   با سپاس فراوان از انتخاب شما

  • haditeb

   با سلام کلیه داروهای ارائه شده در این داروخانه دارای بارکد پیگیری اصل بودن محصول هستند ما فقط داروهایی رو برای مشتریان خود عرضه میکنیم که توسط اف دی ای امریکا(معتبر ترین محل تاییدیه دارویی در دنیا ) مهر تاییدیه داشته باشند .
   با تشکر تیم پزشکی داروخانه هادی طب

 • مجتبی تاجیک

  سلام وقت بخیر این کد سفارش من هست 400197
  چند روز خرید کردم چرا ب دستم نرسیده؟ممنون میشم پیگیری کنید؟

 • کریم

  سلام ، من چند جای دیگه خوندم که اصل این محصول در ایران موجود نیست و اونا هم محصول فیک رو موجود داشتن به همین قیمت ، خواستم بدونم محصول شما هم به همین صورته ؟ اگر هست جایگزین چه محصولی بهتره

  • haditeb

   با سلام خدمت دوست عزیز
   اگر محصولات داروخانه هادی رو مطالعه فرمایید کلیه محصولات موجود از برند های معروف جهانی و اصل خارجی میباشد . ما هیچ محصول فیک یا تقلبی را اینجا تبلیغ نمیکنیم .داروهای ما اکثرا همان هایی هستند که در سایت معتبر جهانی آمازون بفروش میرسند . در آینده ای بسیار نزدیک شما بسیار از هادی طب خواهید شنید چون هدف ما فراهم اوردن بستری مطمئن برای خرید دارو میباشد . محصول مورد نظر شما با مارک اصل امریکایی در داروخانه موجود میباشد که بنا به صلاحدید خود میتوانید ثبت سفارش فرمایید .

 • arsin

  سلام کسی هست که از{ گیلان . رشت} از این محصول خرید کرده باشه نظرش رو راجب محصول میخوام بدونم ممنون

  • haditeb

   سلام مشتری گرامی واحد فروش در این مورد شما رو راهنمایی خواهند کرد .داروخانه هادی طب بستری کاملا مطمئن برای خرید داروست لذا هیچگونه نگرانی بابت دریافت محصول نخواهید داشت

  • haditeb

   سلام دوست عزیز
   در این مورد درخواست ها برای قرص مگنارکس و ویگرکس بسیار بالاست میتوانید با مطالعه کاملی که در همین وبسایت برای شما فراهم آمده محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید

 • سلام کسی هست که خریده باشه و نتیجه گرفته باشه ،اگه هست لطفا یه پیعم بده به آیدی تلگراممfwrdiin

  ادمین جان قیمت قرصها رو نزدید چرا

 • Ehsan

  سلام من ثبت سفارش کردم زنگ زدن قیمت رو گفتن و شماره کارت دادن الان سوال داشتم بازم تماس گرفتم متاسفانه دیگه جواب نمیدن مشکلی هست ایا؟

  • haditeb

   با سلام مشتری گرامی
   موضوع شمارو به واحد فروش داروخانه ارجاع دادم در کمتر از 24 ساعت با مشتریانی که هماهنگی برای خرید رو دارن دوباره تماس تلفنی برقرار میشود . یادآور میشویم همچنین شما میتوانید سوالات و ابهامات خود را در قالب دیدگاه در همین پیج عنوان نموده و پاسخگویی تخصصی را از کادر فروش شرکت دریافت فرمایید .
   همچنین مشتریان قبلی میتوانند تجریبات خود را در مورد قرص مگنارکس در همین پیج به اشتراک بگذارند .
   در داروخانه هادی طب میتوانید بدون خرید کردن هم اطلاعات کاملی را درباره داروهای ارائه شده بصورت رایگان دریافت فرمایید .

 • راد

  سلام، قیمت مگنارکس و بامن 240000 تومان حساب کردین، درضمن هنوزم دستم نرسیده، هیچ کد پیگیری بهم ندادین، نظرمم که ثبت نمیکنین!

  • haditeb

   سلام جناب راد عزیز
   قیمت های بازار قرص مگنارکس در حال نوسان میباشند اگز میبینید این دارو در شرکتی با قیمتی پایین تر زده شده است دلیلش اپدیت نشدن قیمت ها میباشد ما در حال حاضر سعی میکنیم قیمت ها را کمتر از ارزش واقعی محصول ارایه دهیم ..کد پیگیری محصول از طریق واتس اپ برای شما ارسال شده است و میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید .اگر مشکلی در این بابت وجود اطلاعات خود را برای ما ارسال فرمایید تا شخصا پیگیری کنم ..بسیار متشکرم از پیگیری شما

 • عادل

  سلام
  چند روز است که سفارش دادم و پول رو هم پرداخت کردم ولی هنوز به دستم نرسیده.تلفن هم کسی پاسخگو نیست.

  • haditeb

   سلام جناب عادل عزیز کلیه سفارشات اول وقت هر روز صبح ارسال میشوند هیچگونه نگرانی بابت تحویل دارو نداشته باشید اینجا یک داروخانه مطمئن برای شماست که تمامی دست اندزکاران آن پزشکان معتبر میباشند لطفا شکیبا بوده و از طریق پست و تیپاکس شهر محل سکونت خود استعلام فرمایید .هر چند نیازی نیس و تا حداکثر 24 ساعت آینده به دستتان خواهد رسید ..

 • راد

  سلام مجدد، هیچ بروشوری همراه قرص نیومده که روزی چندتا و چه زمانی باید مصرف کنم، لطفا راهنمایی کنید

  • haditeb

   سلام جناب راد ..بروشور برای همه عزیزان ارسال میشه لطفا داخل جعبه را برسی فرمایید ..روزانه دو عدد میتوانید مصرف فرمایید و جمغه ها میتوانید به بدن خود استراحت داده و مصرف نفرمایید تا ریکاوری صورت گیرد ..سپاس

 • ج.م

  تقریبا همه گفتن خریدیم ولی دستمان نرسیده این شبهه ایجاد میکنه
  وهیچ نظری درمورد مفید بودنش ارایه نشده

  • haditeb

   سلام محصول پرفروش و بسیار قوی و چن کاره رو سفارش دادین تبریک …چیزی که مسلم هست نظرات منفی در مورد قرص مگنارکس مشاهده نمیشه . ما در هادی طب بسیار خوشحال خواهیم شد تا نظرات استفاده کننده گان هر محصولی را منتشر کنیم

  • haditeb

   با سلام دوست عزیز
   مصرف داروهای جنسی برای افراد زیر 18 سال توصیه نمیگردد لذا اگر ناتوانی جنسی در خود احساس میکنید ابتدا به پزشک متخصص غدد مراجعه فرمایید تا آزمایشات اسپرم بر روی شما انجام گردد. بهترین پیشنهاد ما برای شما دوست عزیز فعلا ورزش ، رژیم غذایی صحیح و دوری کردن از استرس میباشد . موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *