داروهای مختص بانوان

خرید قطره اسپانیش فلای درمان کننده سرد مزاجی در بانوان

مقدمه :با سلام از نظر علم روانشناسی آمارهای جهانی از افزایش اختلاف های خانوادگی در ذوجین خبر میدهند در این بخش از وبسایت هادی طب به موضوع  کمبود یا عدم تمایل زنان به انجام رابطه جنسی میپردازیم یا به زبان ساده تر این سوال در ذهن مردان ایجاد میشود که چرا همسر من نسبت به برقراری رابطه جنسی که از اصول زندگی زناشویی میباشد سر باز میزند از آنجایی که ما همواره در زمینه مشکلات جنسی زناشویی داروهایی با محبوبیت جهانی را معرفی میکنیم اینبار به نقد و برسی قطره اسپانیش فلای خواهیم پرداخت (البته لینک خرید این دارو در همین صفحه در اختیار شما عزیزان قرار دارد).

اسپانیش فلای راز جوانی محصولی شگفت انگیز

قطره خوراکی اسپانیش فلای
اسپانیش فلای درمان سرد مزاجی در زنان

 اسپانیش فلای چیست؟

اسپانیش فلای اصل محصولی ساخت کشور اسپانیاست که صددرصد اورجینال بوده دارای تاییدیه رسمی از اتحادیه غذا و داروی اروپا و همچنین مجوز ساخت در شرایط استاندارد از سازمان بهداشت جهانی مختص مصرف تنها برای بانوان ، جهت ایجاد انگیزه و تحرک در آنان بمنظور شروع و میل به برقراری رابطه جنسی میباشد این محرک جنسی در زنان باعث ایجاد رغبت و میل به رابطه جنسی  میباشد .

اسپانیش فلای مایعی است که از سوسک های ساکن اسپانیا استخراج میشود. سوسک های نر ، توسط اثر شیمیایی این مایع ، سوسک های ماده را فریب داده و از آنها برای برقراری رابطه جـ.نـ.سی دعوت به عمل می آورند.

قطره محرک جنسی بانوان هم اکنون در لابراتوآر های پیشرفته و در شرایط کاملاً استاندارد و استریل فرآوری و تغلیظ شده و برای استفاده به عنوان یک مکمل جـ.نـ.سی آماده میشود. اسپانیش فلای میتواند سبب افزایش انگیزه و تحریک جـ.نـ.سی شود ، احساس تمایل جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی را در زوجه ایجاد کند و اوضاع روانی او را بهبود بخشیده و زوجه را جهت برقراری رابطه جـ.نـ.سی آماده سازد. 

تاثیرات علمی قطره اسپانیش فلای

آثار قطره Spanish Gold Fly – Impulse – Germany Sex Drop :

# روابط زناشویی بهتر ، زندگی شادابتر (Better Sex, Better Life)

# راه حلی طبیعی برای دستیابی به تعادل آمیزشی ( مخصوص زوجه(

# افزایش بنیه و بازیافت تمایل آمیزشی

# پرخون گردیدن بافت کلیتوریس

# کاهش فواصل بین هر نزدیگی و زمان دستیابی به کلایمکس

# تقویت قدرت اورگاسم و سهل تر نمودن دستیابی به اورگاسم پی در پی

# درمان ، تنظیم و تقویت کل سامانه جنسی زنانه

# بهبود کامل خشکی مهبل و لزج نمودن مجرای واژن بوسیله تشدید جریان خون

# تنظیم ترشح هورمونهای جنسی جهت تعدیل پاسخ اندام تناسلی زنانه به تحریک

# تنظیم مدت قائدگی

# و….

پیش از مصرف قطره محرک جنسی بانوان اسپانیش فلای بروشور داخل جعبه را مطالعه فرمایید.

معرفی اسپانیش فلای

درمان افسردگی با قطره اسپانیش فلای

از نظر علمی و نظریه هایی که از دانشمندانی نظیر پروید منتشر شده است ریشه بسیاری از ناراحتی های زناشویی به افسردگی های جنسی برمیگردد و زنانی که با توجه به سبک زندگی پر استرس روزانه خود متاسفانه از این اصل زناشویی سر باز میزنند و بی عاطفگی هایی که نسبت به همسران خود روا داشته اند که امارها از طلاق های گوناگون به بهانه هایی دیگر رخ میدهند .

این قطره شگفت انگیز که به شربت جنسی نیز معروف است میتواند اعصاب جنسی در زنان را فعال کرده و یک لذت عاشقانه را به دنبال داشته باشد اسپانیش فلای سعی دارد حس خوشبینی در بانوان را افزایش بخشد معمولا اثرات دارو تا پنج ساعت در روح و روان زنان باقی میماند و عدم وجود محرک های غیز مجاز و اعتیاد آور در این دارو باعث افزایش روز به روز محبوبیت ان در دنیای امروزی شده است و میتواند جایگزین بسیار عالی برای قرص های ضد افسردگی در زنان باشد .

اسپانیش فلای بهبود سرد مزاجی بانوان

سرد مزاجی جنسی یک بیماری خفیف محسوب میشود که اگر بموقع درمان نشود باعث اسیب های جدی در روح و روان ادمی میشود و پایه ریزی افسردگی را در فرد شکل میدهد موضوعی در عین حال ساده ولی بسیار حیاتی در زندگی فرد. قطره اسپانیش فلای یکی از بهترین داروهای درمان کمبود میل جنسی در زنان میباشد که باعث افزایش روحیه و شادابی در بانوان میگردد.

این محصول نسبت به تمامی محصول های محرک موجود بسیار قوی تر و 100% موثرتر است. دیگر نیاز نیست همسر خود را به همبستر شدن دعوت کنید ! خود او درخواست خواهد کرد !!

نکته :

Effects on Males اثرات اسپانیش فلای  در مردان 

پرواز اسپانیایی (قطره اسپانیش فلای ) قابلیت های  افزایش قدرت جنسی را در مردان ندارد.

طعم قطره اسپانیش فلای :

این محصول اخیرا در طعم های میوه ای ارایه گردیده است که طعمی نزدیک به طعم زیتون سبز اسپانیایی بسیار معروف است البته با توجه به اینکه اسپانیش فلای بایستی در یک نوشیدنی همانند یک قهوه یا اب میوه تنها به میزان چند قطره ترکیب و استفاده گردد لذا زیاد طعم ان به چشم نمی آید .

قطره اسپانیش فلای محصول اصل شناخته شده در کشورهای غربی یک ترغیب کننده و فعال کننده میل به رابطه جنسی در زنان بدون عوارض جانبی 100 در صد محصول اورجینال خارجی

درباره کمدهای خانه های بریتانیایی شنیده اید؟

یک بطری شیشه ای کوچک حاوی قطره های پرواز عاشقانه را میتوانید در این کمد ها بیابید.

اسپانیش فلای برای بانوان
قطره محرک جنسی زنانه اسپانیش فلای اصل

اسپانیش فلای را چگونه مصرف کنیم ؟

اسپانیش فلای قطره محرک میل جنسی در زنان میباشد اگر شما هم بدنبال ایجاد رابطه جنسی با ذوخ خود هستید و یا اینکه میخواهید بیشتر ذوج خود را گرمتر و صمیمی تر کنید کافیست چند قطره ای اسپانیش فلای را در نوشیدنی او بریزید از بقیه ماجرا لذت ببرید تمام شد.

معجزه ارتباط جنسي اين دارو ميتواند علاقه شديدي براي برقراري رابطه جنسي و آميزش در زنان ايجاد نمايد. شيوه مصرف : تنها كافي است به صورت مخفيانه ۱۵ قطره از اين مايع را در نوشيدني زوجه خود بچكانيد و پس از مصرف ، شاهد نتيجه اعجاب انگيز آن باشيد. اثرات كامل اين مكمل ۳۰ دقيقه پس از مصرف نمايان ميشود. دقت نماييد كه اين مايع تنها بايد توسط كسي نوشيده شود كه قصد برقراري رابطه جنسي با او داريد. همچنين به هيچ عنوان از اين قطره جهت تحريك جنسي در آقايان استفاده نكنيد

اطلاعاتی بیشتر از اسپانیش فلای

قیمت قطره اسپانیش فلای : مسلما مثل همیشه قیمت های ما عادلانه خواهد بود و تخفیفاتی در صورت خرید بیش از یک مورد دارو لحاظ خواهیم نمود شایان ذکر است مهم انتخاب شماست بقیه موارد را به ما بسپارید !!!

اسپانیش فلای قطره محرک میل جنسی در زنان میباشد اگر شما هم بدنبال ایجاد رابطه جنسی با ذوخ خود هستید و یا اینکه میخواهید بیشتر ذوج خود را گرمتر و صمیمی تر کنید کافیست چند قطره ای اسپانیش فلای را در نوشیدنی او بریزید از بقیه ماجرا لذت ببرید تمام شد. البته بگذارید اطلاعاتی کاملتر را تیم پزشکی داروخانه هادی طب به شما عزیزان ارائه نمایند تنها کافیست در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی و خرید محصول روی لینک زیر کلیک فرموده و اطلاعات تماسی خود را وارد نموده و ثبت سفارش فرمایید تا در کمترین زمان ممکن ارتباط شما با تیم پزشکی ما برقرار گردد .

پاسخ به ابهامات مصرف کنندگان

1. آیا استفاده از اسپانیش فلای گروه سنی مشخصی دارد ؟

خیر ، اما به توصیه سازندگان ، بهتر است در افراد جوان و بین 18 تا 40 سال استفاده شود

2. نحوه عملکرد قطره اسپانیش فلای  به چه صورت است ؟

پس از اینکه حدود 20 تا 30 قطره را در یک نوشیدنی مخلوط کردید و همسر شما آن را نوشید ، پس از حدود 30 دقیقه اثرات آن نمایان میشود.

3. اثرات منفی قطره اسپانیش فلای چیست؟

به دلیل اینکه این قطره طبیعی میباشد ، اگر بیش از 2 بار در هفته مصرف نشود هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد. از این قطره به هیچ عنوان به خانمهای باردار داده نشود.

4. آیا درب این محصول پلمب است ؟

خیر ، به دلیل اینکه برخی داروها ممکن است واکنشهایی را انجام دهند ، بنابراین باید درب آنها باز باشد تا گازهای متصاعد از این واکنشها به بیرون هدایت شود و باعث مصمومیت آن دارو نشود. به همین علت درب این محصولات باز میباشد.

5. مدت زمان پاسخ دهی به اسپانیش فلای در همه افراد برابر است ؟

خیر ، برخی افراد اثرات آن را پس از 30 دقیقه استفاده دقیقا و به وضوح خواهند دید . عده ای دیگر اثرات آن را با یکبار مصرف مشاهده نمیکنند بلکه این قطره اثر آنی برای آنها ندارد بنابراین باید مصرف آن را ادامه دهند تا از تاثیرات دارویی آن بهره مند شوند که انشالله مشکل برطرف شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *